Duben 2013

16 věcí, které miluju

30. dubna 2013 v 17:28 | Addada ("\(o_o)/") |  Příběhy, úvahy

1) Když cvalám bez helmy a vítr mi čechrá vlasy.
2) Každe společné pokroky.
3) Jak v blízkostí koní zapomenu na všechny trable.
4) Pohled na šťastného pasoucího/cvalajícího a spokojeného koně.
5) Když se kůň ke mě pomalu natáhne a dá ouška dopředu.
6) Když můžu bez obav pustit otěže a klusat/cvalat.
7) Cval bez sedla.
8) Ten pocit v přítomnosti koně.
9) To, že ti kůň dokáže pomoct, i když ti vlastně nic neřekne.
10) Pocit, že máš opravdového přítele.
11) Šťestí, když víš, že máš někoho komu můžeš říct vše a můžeš mu věřit.
12) Když vidím,že mi kůň důvěřuje a udělá pro mě vše.
13) Když potkám lidi, kteří neříkají, že jezdectví není sport.
14) Když můžu být s koňmi každý den.
15) Miluju to, že mohu říct "jsem jezdec"
16) Jezdectví/ Koně

Tak co, jaké věci milujete vy?

22.-28.4.2013||Jsem jak chodící mrtvola

28. dubna 2013 v 16:17 | Addada ("\(o_o)/") |  Jezdecký deníček
Musím říct, že jezdit dva koně denně po 2 měsících neježdění je opravdu zabíjárna! Po prvních třech dnech jsem opravdu sotva chodila, pak se to rozjezdilo a je to v pořádku. Sisi půl roku nebyla pod sedlem, takže první dny byly opravdu legrační. Všichni si určite pamatujete, že Sisa byla střelený dělo i když denně pracovala, co s ní udělal ten půl rok? To se dozvíš níž!

Pondělí 22.4.
To byl první den co jsem tam šla, bála jsem se, co mi pan trenér řekne. Ale s potěšením mě přivítal zpátky a já si mohla vzít Silvra ven. Žádný komplikace nenastaly, opravdu jsme si to oba užili, Silver šlapal úžasně a bylo to skvělé nastartování tohoto týdne.

Úterý 23.4.
Nejprve jsem si vzala Silvra, jeli jsme na takovou delší vyjížďku. Zase šlapal bezvadně, jediné komplikace, které se nám naskytly byly ty, že mi vypadl mobil z kapsy, což jsem naštěstí cítila a vrátila se pro něj. A tou další bylo to, že jsme jeli po louce, která byla strašně podmáčená a klouzalo se to. Pak jsme se vrátili domů a já si vzala Sisi. Byla jsem trošku vyděšená,co semnou udělá,po tom půl roce. Měli jsme jet jen krokem, aby se trošku otrkala, ale to nešlo. Hned jak jsem na ní naskočila ona šla tím svým klusu-krokovým tempem celou procházku, lekala se každý maličkosti a když jsme se blížili domů, tak už mi tam cválala na silnici a já měla co dělat, abych jí udržela, naštěstí jsme to nějak zvládli a já z ní ve stáji slezla celá mrtvá.

Jsem zpátky!

27. dubna 2013 v 10:14 | Addada ("\(o_o)/") |  Novinky
Už dlouho mi vrtá hlavou, co se děje v blogovém světě, s kým budu sdílet svoje zážitky? Úspěchy, pády, vzestupy, pokroky. Všechno mi to najednou začalo běhat hlavou a já jsem se odhodlala podívat na svůj blog. Přečetla jsem si vaše komentáře a to mě opravdu dostalo. Mile mě překvapilo, že se najde tolik lidí, kterým na mém blogu opravdu záleží a chtějí ho zpět, lidi kterým můj blog chybí.

Tenkrát to co mi přišlo na ten ask mě tolik vytočilo, protože dotyčný nevěděl, proč zase nepřidávám.Víte proč to tak bylo? Protože se ke mě dostala zpráva, že se mají oba prodat. V tu chvíli jsem opravdu neměla nějakou chuť o koních psát nebo se jimi nějak zabývat. Na ty koně jsem dokonce přestala i chodit.(Ale to bylo taky i kvůli tomu, že jsem u trenéra měla nezplacenej dluh příspěvků.) Jenže uběhly 2 měsíce a koně se nikam neprodali. Já to prostě nemohla vydržet a v pondělí 22.4.2013 jsem tam šla i s penězi, které jsem dlužila. Dozvěděla jsem se, že tam nikdo nechodí. Jen občas nějaká paní, která vlastně neumí ani pořádně jezdit, Silvra se bojí (no..co potom dělá v blízkosti Sisi?). Nedalo mi to a když jsem viděla, že koně nikam nešli, prostě jsem se vrátila. Takže teď? Jezdím oba koně, každý den a jezdečký deníček praská ve šveh! Máte se na co těšit!
Těším se na vaše komentáře, Addada!