Prosinec 2012

Vzpomínky zůstanou

27. prosince 2012 v 23:04 | Addada ("\(o_o)/") |  Příběhy, úvahy
Když byly ty Vánoce objížděli jsme rodiny. Také jsme se stavovali u babičky na D. a jak většina z vás ví, Beruška a Edynka mají výběh přímo vedle babičky. Nedalo mi to a musela jsem za nimi. Byla jsem tam dvakrat! Nejdřív s chlebíkem a pak s jablíčky.


Edynka vyrostla a zmohutněla. Beruška ochabla, co se svalů týče, mi příjde. Jsou to zlatíčka a strašně moc ráda jsem je viděla. Všechno se mi to hnedka vybavovalo. No jak jsem je viděla měla stochutí naskočit na Beruškou a pelášit si to do vedlejšího lesa.

#31-Fotky z letá: Skoky se Sisi a Silvrem (ŠPATNÁ KVALITA)

23. prosince 2012 v 23:30 | Addada ("\(o_o)/") |  Fotky
Našla jsem pár fotek z léta ze skákání, takže to bylo čerstvě kdy jsem se učila skákat. Z toho dne mám jednu fotku se Silvrem, 3 se sisi .

Se Sisi

12.12.2012||Večerní projížďka

15. prosince 2012 v 14:54 | Addada ("\(o_o)/") |  Jezdecký deníček

Od tý doby co jsem tam byla s fotografkou jsem se tam ani neukázala. Byla to ta zimní lenost, kdy se mi nechce jít z vyhřáteho pokojíčku do studený stáje. Ale chybělo mi to strašně moc a osobní život taky v poslední době stál za nic, takže jsem to úžasně stvoření už potřebovala vidět.

Přišla jsem docela pozdě, takže když jsem Silvra vyčistila, nauzdila, hodila na něj deku a vyjela, tak už byla skoro tma. Šli jsme na takovou večerní projížďku. Chviličku mě zlobil, když se mu nechtělo jít kupředu, odmlouval a couval, ale pak dal na má slova a vyrazil kupředu. Je to "moje" zlatíčko. :) Kousíček jsme zaklusali.

Silver byl živí, vždyť taky přece dlouho nic nedělal a bylo to na něm i poznat. Ani nevíte s jak dobrým pocitem jsem se vracela. Přesně tohle jsem potřebovala. Došlo mi, že už mě nic od tohodle odrazovat nebude.
Ten den jsem si přišla jak "Medvídek a Yeti". On je strašně chlupatý a já jsem měla tlustou bundu s kapucou na který je kožich.

VIII. Ohodnocený blog - Nasťa

10. prosince 2012 v 15:20 | Addada ("\(o_o)/")
VIII. Ohodnocený blog - Nasťa (Stáří: cca 4 roky)

1) První dojem- Je to přehledné a grafika je úžasná, takže ho nic nekazí. Teda možná jen to, že design vítá podzim, ale za oknem už nám padá sníh. To, ale zas tolik nevadí 4,5/5
2)Design- Jak jsem říkala, tématicky nesedí, ale kdo má pořád čas dělat designy, že? Grafika je úžasná. 4,5/5
3)Menu - Přehlednost sama o sobě. 5/5
4)Články- Vždy pěkně zpracované, přehledné, pěkně se to čte. A pozor! Úžasně graficky doplněné5/5
5)Aktivita - Koukám, nic moc, ale to se stává, že bloger má takovou "krizi" 2/5
6)Návštěvnost - Ta se odvíjí od aktiviti. Je to škoda.. tak malou návštěvnost na tak pěkný blog. 2/5

Celkový počet 23/30 bodů.
Pozn.: Je to vážně pěkný blog a tak mě mrzí, že se nezařazuje mezi ty nejlepší(musela by jsi mít minimálně 25 bodů), ale zkazila to ta návštěvnost a aktivita.

Chceš-li i ty ohodnotit blog, klikni TU.

Oprávněné kopance od koní

3. prosince 2012 v 18:05 | Addada ("\(o_o)/") |  Hledač na YT
Každý z těchto kopanců byl oprávněný, všichni zkušení koňáci by ty chyby, co udělali lidé ve videju, neudělali.
A ti nezkušení si z toho vezmou příklad, proto to tu je.